Chandler Ceviz Fidanı Sipariş Ver

chandler ceviz bahçesi

Chandler Ceviz Fidanı

Chandler ceviz fidanı dikildiği ilk yılda meyve vermeye başlayan en çok sattığımız ceviz fidanı türüdür. Çetnır diye okunur. 5 TL'den başlayan fiyatlarla firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Amerikan menşeili verimi yüksek salkım şeklinde bol meyve veren, yarı bodur gelişen, aşılı ceviz fidanı çeşidi olan bu ceviz fidanını satın almak isteyenlere büyük fırsat! Salkım ceviz fidanı şeklinde meyve veren, bodur ceviz fidanı olarak bilinen çetnır ceviz fidanını şimdi Zengin Fidancılık'tan sipariş verebilirsiniz.

ceviz bahçe chandler

tüplü chandler ceviz fidanları

Tüplü Chandler Ceviz Fidanı

Özel toprağı ile birlikte poşetinde gönderiyoruz. Tüplü ceviz fidanı ön satış sezonumuz başlamıştır. 2020 yılı mart ayında gönderimine başlanacak tüplü ceviz fidanı sipariş vermek için bizimle iletişime geçiniz.

Zengin Fidancılık olarak 25 yılı aşkın ceviz fidanı yetiştiriciliği tecrübemizi sizlere sunmaktan mutluyuz. İlk elden komisyonsuz aracısız satış.

acik koklu chandler ceviz fidani

Açık Köklü Chandler Ceviz Fidanı

Açık köklü ceviz fidanı çeşitleri arasında en çok sattığımız aşılı ceviz fidanı çeşidi olan Chandler ceviz fidanı firmamızdan istediğiniz boy ve adette(50 adet ve üzeri) sipariş verebilirsiniz. 

acik koklu ceviz fidani teslimat

Chandler Ceviz Fidanı Özellikleri

Kaliforniya Üniversitesi tarafından geliştirilmiş olup bir ‘Pedro’ x ‘UC56- 224’ melezidir.

chandler ceviz fidanı

Neden Chandler Cevizi?

Chandler Yerli çeşitlerimize göre nispeten geç yapraklanmaktadır. Yüksek verimlidir ve yan göz verimliliği %90’dır. Ağaçları orta kuvvette ve yarı dik olarak büyümektedir. İç randımanı %49 olup iç ağırlığı ortalama 6.5 g’dır. İç kalitesi yüksek olup %90-100 oranında beyaz iç vermektedir.

Son yıllarda Kaliforniya başta olmak üzere dünyanın değişik ülkelerinde ve ülkemizde yaygın olarak dikilmektedir.

KURDUĞUMUZ CHANDLER CEVİZ BAHÇELERİMİZ

chandler ceviz fidanı

CHANDLER CEVİZ FİDANI ÜRETİM TESİSİMİZ

açık köklü chandler ceviz fidanı

GÖNDERİME HAZIR TÜPLÜ CHANDLER CEVİZ FİDANI

tüplü ceviz fidanı